[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Abava  
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 / Сімс 3 » Як можна розбагатіти в грі Сімс 3
Як можна розбагатіти в грі Сімс 3
OstWentДата: Неділя, 02.09.2012, 08:58 | Сообщение # 1
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Ділимося своїми методами як можна розбагатіти в грі Сімс 3. Особисто я -письменник, пишу книги і цим заробляю.
Спосіб розбагатіти за допомогою коду motherlode та ін в цій темі не обговорюється і повідомлення будуть видалятися!
 
starredreverieДата: Четвер, 29.11.2012, 16:54 | Сообщение # 2
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 16
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Можна збирати різні камні і мінерали (деякі коштують по 1000 і більше).
Як я зрозуміла, професії - не найшвидший шлях до багатства.
 
Elven_QueenДата: Субота, 23.02.2013, 19:08 | Сообщение # 3
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 39
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
Можна ще урожай збирати. Найкраще це робити в Твінбруку - там є громадський сад, і за кілька годин там можна обібрати купу рослин, продати все це в магазині. і заробити нормальну суму. Ще я люблю професію дизайнера - там, якщо зробиш собі нормальне портфоліо, прокачаєш навик малювання до 3-4 рівня, і на стільки ж - навик харизми, то можна пропонувати сімам послуги самому, а не тільки чекати замовлень. Тільки краще перед висуванням пропозицій подружитися з потенційним клієнтом - тоді вони погоджуються на ремонт. Ще є цілі 9відвезти картину, щось поремонтувати, і т.д., але з них толку не дуже багато. інколи взагалі тільки рівень навика підвищується.
 
АникаДата: Середа, 27.02.2013, 09:44 | Сообщение # 4
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 27
Награды: 2
Репутация: 3
Статус: Offline
Впринципі вище вже много способів розказали. Але самий дієвий і швидкий це вийти заміж або одружитися з ким-небудь із багатіїв. І тоді за секунду і будинок і кругленька сума грошей у вас в кармані...
 
МілкаДата: Четвер, 14.03.2013, 19:41 | Сообщение # 5
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Я користуюся тільки кодом видалено.... ******
 
OstWentДата: Четвер, 14.03.2013, 19:49 | Сообщение # 6
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Мілка, таке повідомлення ви можете написати тут.
По-українськи ж пише...
Цитата (Юра)
Спосіб розбагатіти за допомогою коду motherlode та ін в цій темі не обговорюється і повідомлення будуть видалятися!

Навіщо писати таке, якщо ми просимо вас...?! Не розумію... Ми ж ніби всі розумні люди! Не будьте мавпами, а то вони деколи розумніші і не соромте людський вид.
 
МиколаДата: Неділя, 17.03.2013, 16:46 | Сообщение # 7
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 14
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Найкраще назбирати трохи грошей і стати спочатку спів-власником, а потім і власником якогось закладу) і потім остається лише чекати))
 
Elven_QueenДата: Понеділок, 01.04.2013, 22:10 | Сообщение # 8
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 39
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
З патчем 1.50 додалася можливість ритися в сміттєвих баках. так от. там інколи можна знайти купу всього цінного, моя піддослідна скільки меблів познаходила, а ще - 2 дорогі телевізори, злитки металів. і якогось гнома. Бридко, звичайно, їх нудить, гігєна страждає. зате можна назбирати і продати багато речей.
 
Iryna98Дата: Вівторок, 08.10.2013, 20:30 | Сообщение # 9
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 31
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Аника, я найчастіше роблю так само)) Також хороший спосіб зекономити трохи грошей і стати співвласником або власником якогось закладу в місті - кожного тижня можна отримувати прибуток. А на рахунок збирання урожаю, каміння і тп. то я не є прихильником цього - це занадто виснажливо і забирає багато часу (ІМХО).
 
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 / Сімс 3 » Як можна розбагатіти в грі Сімс 3
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz