[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MeNLi  
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 University Life / Сімс 3 Студентське Життя » Навчання в унівеситеті
Навчання в унівеситеті
Lino4ka)Дата: П`ятниця, 15.03.2013, 22:44 | Сообщение # 1
Гравець Sims 3
Группа: Модератори
Сообщений: 32
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline

Як отримати найбільшу користь від навчання в університеті?

Починати готуватися до університету можна вже вдома. У персонажів є можливість проходити іспит, що допомагає оцінити їх підготовку до здобуття вищої освіти. На його результати впливає декілька факторів:
- Риси характеру;
- Оцінки в школі;
- Навички;
- Професійний досвід.
Результати іспит безпосередньо впливають на можливість отримання стипендії, якій можна частково покрити витрати на навчання. Вступивши до університету, ваші персонажі можуть між семестрами знову скласти іспит і подивитися, що вони дізналися під час навчання. Результати цього іспиту вплинуть на наступний семестр.

Мінімальний період навчання в університеті-один сімо-тождень,а максимум-два сімо-тижня.
Ви можете тільки вибрати на скільки семестрів, один або два, поїде вчитися ваш сим (один семестр триває один тиждень).
Під час знаходження в університеті вкладка роботи замінена на вкладку навчання, в якій вказані наступні вимоги:
- Відвідування лекцій
- Позакласні заняття
- іспити
- Вивчення особливого об'єкта.
При зарахуванні в університет кожний персонаж, в залежності від обраної спеціалізації, отримує якийсь навчальний предмет. Ці предмети використовуються в класній роботі або під час позакласних занять. Наприклад, персонаж, який вибрав в якості спеціалізації комунікації, може взяти свою мобільну радіостанцію "Веселі частоти" і вийти з нею в університетський двір, щоб брати інтерв'ю у інших персонажів і вести репортаж про події, одночасно покращуючи успішність!

Розклад занять:
Семінари - понеділок, середа.
Семінари проходять в "кролячих норах" і присвячені різним темам, від введення в ухилення від питань до методів і практики трагічних клоунів. Як і під час роботи, персонажам доступні різні інтонації, що визначають поведінку, наприклад, можна базікати з друзями, вбирати знання або ж попросити іншого сіма відвідати заняття за вас. Будьте обережні, така поведінка карається!
Позакласні заняття - вівторок, четвер.
Одержувати знання поза аудиторських стін можна різними способами. Наприклад, відвідати відкриту лекцію в студентському союзі, на якій можна поспілкуватися з викладачем і отримати від нього важливі знання.
Іспит / випускний іспит - п'ятниця.
Іспити показують чого зміг досягти ваш персонаж за семестр. Сім повинен перебувати в гарному настрої і бути готовим до іспиту - провал на іспиті може сильно вплинути на підсумковий бал.
Сім не буде отримувати попередження через погану успішність
Єдине реальне покарання в університеті - за списування. На все інше університет реагує досить поблажливо. Ніхто не хоче бути відрахованим, особливо, якщо вони витрачають свої кровно зароблені сімолеонів на навчання. Єдине, якщо ви отримаєте двійку або одиницю, вам зарахують менше кредитів за цей семестр або не зарахують їх взагалі.
Сім може отримати декілька вищих освіт.
Отримати диплом, повернутися додому і знову вступити в університет.Сообщение отредактировал Lino4ka) - П`ятниця, 15.03.2013, 22:47
 
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 University Life / Сімс 3 Студентське Життя » Навчання в унівеситеті
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz