[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MeNLi  
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 University Life / Сімс 3 Студентське Життя » Завантажити The Sims 3 Студентське Життя (University Life) (торрент)
Завантажити The Sims 3 Студентське Життя (University Life)
OstWentДата: Субота, 02.02.2013, 11:45 | Сообщение # 1
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
The Sims 3 Студентське Життя (University Life)




Опис:

Чи готові ваші персонажі зустріти кращий час у своєму житті? Вступ до університету відкриває нові можливості, від соціальних зв'язків до кар'єрного росту. Від класних заходів до предметів, пов'язаних з основною спеціальністю, ваш персонаж знайде нові способи навчання! Крім того, університет - це не тільки вивчення фоліантів. Акції протесту, флірт на вечірці біля багаття - багато чого можна навчитися і за межами лекції в студентському союзі. Нові місця для дослідження, такі як боулінг та бургерная, і нові веселі заняття, такі як сік-понг і розпис стін - це, безсумнівно, кращий час у життя ваших персонажів!

Основні особливості:


Досягніть відмінної успішності. З новим спеціальними предметами для всіх факультетів вчитися буде веселіше, ніж коли-небудь, від передачі в ефір власного радіо-шоу студентами комунікації до збору власного скелета студентами науки. Ваші персонажі можуть також навчатися за межами аудиторії за допомогою класних заходів, лекцій в студентському союзі і беручи участь у громадській діяльності.

Готуйтеся повеселитися! Підручники та навчальні групи складають більшу частину життя університету, але іноді персонажам необхідно влаштувати вечірку! Від багать на березі озера до стійок над бочкою з соком на вечірці в гуртожитку - є безліч способів відмінно провести час в університеті.

Налагоджуйте відносини і зв'язки. На території кампусу є три соціальні групи - Ботаніки, Бунтарі і Спортсмени. Спілкування з членами кожної з цих груп дає свої унікальні переваги, від спеціальних предметів до роботи своєї мрії.

Відкрийте свою непокірну сторону! Персонажі можуть самовиразитися, організувавши акцію протесту або взявши участь у ній, залишивши розпису та графіті на стінах, і навіть обманом склавши іспит.

Дії важливі. Як і в реальному житті, рішення щодо навчання, спілкування та соціальних груп, які приймають ваші персонажі, взаємопов'язані і впливають один на одного.

Переваги чекають і після університету! Випускники університету зможуть легше і швидше домогтися найвищого поста в своїй кар'єрі, і починати доведеться не з нуля. Крім того, якщо ваш персонаж стаент легендою у своїй соціальній групі, він навіть зможе знайти роботу своєї мрії, таку як оцінювач творів мистецтва, спортивний агент або розробник відеоігор!

Дослідіть кампус і місто. Від пробіжок по доріжці для боулінгу і флірту з баристом в кав'ярні "Смажене кавове зерно" до вивчення коміксів в магазині коміксів Кейт, в новому місті і прямо в кампусі є повно місць, які можна досліджувати.

Обговорення нового аддону в ЦІЙ ТЕМІ

Завантажити
Доступно тільки для користувачів


 
Cheshire_catДата: Четвер, 14.03.2013, 15:42 | Сообщение # 2
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 10
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Як встановити це доповнення на версію 16 в 1 (Gold edition)?
 
OstWentДата: Четвер, 14.03.2013, 16:09 | Сообщение # 3
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Ось http://my-sims3.at.ua/forum/15-30-1
Вам потрібно завантажити цей патч. Обновити гру. Та просто встановити ліцензію. Сам пробував все працює. Універсальний патч
 
Cheshire_catДата: Четвер, 14.03.2013, 17:06 | Сообщение # 4
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 10
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Юра, дякую! Зараз спробую..
 
AbavaДата: Четвер, 14.03.2013, 17:49 | Сообщение # 5
Фан Sims 3
Группа: Адміністратори
Сообщений: 127
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Cheshire_cat
Цитата (Cheshire_cat)
Як встановити це доповнення на версію 16 в 1 (Gold edition)?
Ніяк. На репаки окремі доповнення не ставляться. Це ліцензія.
Вам або скачувати та встановлювати всі доповнення та каталоги один на один, на сайті це все є (що рекомендується для безпроблемної гри) або чекати 18 в 1.


 
OstWentДата: Четвер, 14.03.2013, 18:05 | Сообщение # 6
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Abava, Я сьогодні попробував, так як вище написав. Все запустилося і працювало. Але наголошую ліцензія і це просто небо і земля!
 
AbavaДата: Четвер, 14.03.2013, 18:10 | Сообщение # 7
Фан Sims 3
Группа: Адміністратори
Сообщений: 127
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Просто людина хотіла встановлювати це доповнення на 16 в1.
Що не можливо.
Ти гарну річ порекомендував людині, як альтернативу репакам.
Цитата (Юра)
Але наголошую ліцензія і це просто небо і земля!
Ти просто герой. У мене на все це катастрофічно не вистачає часу, мені куди простіше встановити 18 в 1 та гратися в свої інтер'єри. Надумаю, звернусь до тебе за майстер класом smile

Cheshire_cat, а на майбутнє з такими питаннями звертайтесь до СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕМИ


 
OstWentДата: Четвер, 14.03.2013, 18:23 | Сообщение # 8
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Abava,  Я так і встановив це доповнення на 16 в 1. Все працює.
Звертайся!
 
OrestДата: Четвер, 14.03.2013, 19:39 | Сообщение # 9
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 12
Награды: 3
Репутация: 1
Статус: Offline
Abava, можу в вами поспорити. Я давним давно так користуюсь. Ще скачував колись давно 10 в 1. А потім з виходом нових встановлював як саме сказаю Юра, універсальним патчем. Тільки з уніпатчем все запрацює.
 
OstWentДата: Четвер, 14.03.2013, 19:42 | Сообщение # 10
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Orest,  так. Але ліцензія... це.... Неможу нарадуватися. happy
 
MeNLiДата: Четвер, 14.03.2013, 22:01 | Сообщение # 11
Поважна людина
Группа: Адміністратори
Сообщений: 181
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Abava)
Надумаю, звернусь до тебе за майстер класом
Майстер клас йому давала я  biggrin


 
Cheshire_catДата: П`ятниця, 15.03.2013, 19:27 | Сообщение # 12
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 10
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
AbavaЮра, В мене на компі далеко не терабайт пам'яті, тому скачувати окремо усі доповнення собі дорожче.
Я якось так робила, мало того що намучилася з завантаженням/розпаковуванням багаточисельних архівів та встановленням, та ще й Сімси коли встановилися повністю тупили жахливо, бо повільний комп'ютер.
До речі, 18 в 1 вже є, я качала з rutor. Та мені усі доповнення ні до чого (повільно грузяться навіть через game prelaucher), я думаю скачати і встановити тільки базову гру і студентське життя.
 
OstWentДата: П`ятниця, 15.03.2013, 19:30 | Сообщение # 13
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Cheshire_cat, чудовий вихід. Я сам тільки встановив 9 доповнень/каталогів
Тому що не всі подобаються...
 
MeNLiДата: Субота, 16.03.2013, 09:53 | Сообщение # 14
Поважна людина
Группа: Адміністратори
Сообщений: 181
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Юра)
Я сам тільки встановив 9 доповнень/каталогів Тому що не всі подобаються...
Ну взагалі то 9 це не мало.
Цитата (Cheshire_cat)
я думаю скачати і встановити тільки базову гру і студентське життя
В мене в самої так на компютері, тільки там ще є пори року. Грузить швидше й не тормозить, адже гра не перегружена доповненнями.


 
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 University Life / Сімс 3 Студентське Життя » Завантажити The Sims 3 Студентське Життя (University Life) (торрент)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz