[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 Stuff / Сімс 3 Каталоги » The Sims 3: 70s, 80s & 90s / Сімс 3: 70-ті, 80-ті, 90-ті (Восьмий каталог)
The Sims 3: 70s, 80s & 90s / Сімс 3: 70-ті, 80-ті, 90-ті
MeNLiДата: Субота, 19.01.2013, 11:30 | Сообщение # 1
Поважна людина
Группа: Адміністратори
Сообщений: 181
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
The Sims 3: 70s, 80s & 90s
Разом з каталогом The Sims 3: 70s, 80s & 90s вашим персонажам гарантований найпривабливіший образ і чудовий декор минулих десятиліть, починаючи з 70-х і закінчуючи 90-ми! Спортивний спосіб диско 70-х, куртки з широкими комірами і розкльошені штани; глем 80-х, підкладні плечі і сережки-браслети або пом'яті фланелеві сорочки дикого гранжа зразка 90-х. І не забудьте обставити будинку своїх персонажів у відповідності з епохою! Дзеркальна куля "Зоряне світло" або Футбольний стіл "Неоніс" додадуть осель персонажів той самий непередаваний колорит. Знову відкрийте всі ці божевільні віяння моди - від зачісок з пір'ям до штанів з парашутної тканини і стереосистем в тумбочці, відправляючись в минуле зі своїми персонажами.

ОСОБЛИВОСТІ
Модні предмети першої необхідності і декор допоможуть стильно обставити будинку ваших персонажів в дусі минулих десятиліть.

• Ритмічні 70-ті
Мода — Врубіть на повну стереосистему і покажіть, як ви вмієте танцювати і одягатися. Від джинсів-кльош і дзвіночків до топів на бретелях, комбінезонів і туфель на платформі - ваші персонажі готові танцювати бугі-вугі до самого ранку!
Декор — Прикрасьте будинок персонажів стереосистемою в тумбочці, мінімалістичними меблями, дзеркальною кулею і багатьом іншим. Врубуєтесь?

Незабутні 80-ті
Мода — Гетри, трико і пов'язки підготують вашого персонажа до фізичної сторони життя - в ​​гімнастичному залі! Енергійно вбравшись у костюм з підкладними плечима, вони готові ступити на кар'єрну драбину. Чим би вони не займалися в незабутні 80-ті, вони одягнені для успіху!
Декор — Прикрасьте житло персонажів радикальними постерами, ігровими автоматами і абсолютно потрясною розважальною системою - і нехай танцюють шиммі!

• Неформальні 90-ті
Мода — Чи хочеться персонажу відмовитися від моди і вбратися в гаражні обірвані джинси і багатошарові топи або вибрати неформальний образ дівчиська в спідниці з нерівними краями, вони напевно сповна сьорбнуть божевільної атмосфери 90-х.
Декор — Витягайте пошарпані меблі індустріального вигляду і забудьте про еліту - навіть якщо про себе ви про неї пам'ятаєте.

• Нові зачіски, вуса і бороди — Доповнити перетворення вашого персонажа допоможуть нові зачіски улюбленого десятиліття, від пір'я 70-х до начосів 80-х і прямих гранжевих пател 90-х і багато чого іншого.

Офіційний трейлер




Завантажити

Доступно тільки для користувачів



 
OstWentДата: Субота, 19.01.2013, 11:53 | Сообщение # 2
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Мені здається що цей каталог не дуже вдалий! Немає якогось очікування , як інших... ІМХО
 
MeNLiДата: Субота, 19.01.2013, 12:04 | Сообщение # 3
Поважна людина
Группа: Адміністратори
Сообщений: 181
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Юра, як на мене то найбільш невдалий - це солодкі радості. А цей досить непоганий, мені наприклад подобаються такі старі речі, хоч і в грі я їх використовувати не буду.

 
OstWentДата: Субота, 19.01.2013, 12:06 | Сообщение # 4
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
MeNLi,  про 
Quote (MeNLi)
олодкі радості
я мовчу... wink тому що згоден...
 
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 Stuff / Сімс 3 Каталоги » The Sims 3: 70s, 80s & 90s / Сімс 3: 70-ті, 80-ті, 90-ті (Восьмий каталог)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz