[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MeNLi  
Форум » F.A.Q. і Тех. підтримка по The Sims 3 » Технічна підтримка по грі » Який компьютер (чи ноут) купити для гри?
Який компьютер (чи ноут) купити для гри?
ilonochkaДата: Вівторок, 15.07.2014, 18:41 | Сообщение # 1
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Моєму нотбукові вже 5 років і він повільний, я думаю, що купити новий незавадить, особливо вважаючи що я полюбляю грати в сімси з усіма аддонами та містечками. Підкажіть, які характеристики повинні бути у такого компьютера? Я розумію що через 46 днів буде реліз четвертої частини але далі будуть нові доповнення і мені потрібен буде комп новіше і мощніше.
 
Iryna98Дата: Середа, 16.07.2014, 20:33 | Сообщение # 2
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 31
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
ilonochka, з власного досвіду знаю - для того, щоб нормально грати в гру, комп повинен мати потужну відеокарту (від 128 МБ), оператива має мати приблизно 3-4 ГБ (можна більше, що більше - то краще), більше 7 ГБ вільного місця на жорсткому диску та не менше 1 ГБ на системному диску (диску С).   Для точнішої інформації почитайте тут.

Для ноутбука бажано мати ще спеціальний охолоджувач - кулер. Під час гри ноут сильно перегрівається, що може призвести до частих вильотів гри і до проблем із самою машиною.

Для Сімс 4 розробники ще не озвучили системних вимог, але думаю - вони не будуть сильно відрізнятися від вимог для Сімс 3.
 
Форум » F.A.Q. і Тех. підтримка по The Sims 3 » Технічна підтримка по грі » Який компьютер (чи ноут) купити для гри?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz