[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MeNLi  
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 University Life / Сімс 3 Студентське Життя » Місто
Місто
Lino4ka)Дата: П`ятниця, 15.03.2013, 18:23 | Сообщение # 1
Гравець Sims 3
Группа: Модератори
Сообщений: 32
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Місто, в якому вашим персонажам належить здобувати вищу освіту,
мало чим відрізняється від уже звичних нам містечок світу Сімс 3.

У ньому ви знайдете театр, басейн, магазини, тренажерний зал і ще кілька нових містечок, в яких тусуються представники різних соціальних груп.

У тренажерному залі ваші Сіми можуть практикуватися в регбі, крикеті, різних видах футболу, баскетболі, волейболі, хокеї, бейсболі, тенісі та гри в сквош.

Книгарня "Комікси Кіта" є улюбленим місце ботаніків, де вони можуть дні безперервно грати у відеоігри, вести диспути і, звичайно ж, читати свої улюблені комікси.

Алея-боулінгу "Болорама" Біс "пристанище спортсменів та їх симпатичних подружок.

"Грот" - класне містечко, яке люблять відвідувати бунтарі, де можна зіграти на більярді, підвищити художні уміння або насолодитися різними напоями з бариста-бару.

Також не забудьте відвідати Місце для поцілунків - ідеальне місце для безбашенних вечірок, Кав'ярню "Смажене кавове зерно", де можна пофліртувати біля стійки барісти і покуштувати смачних тістечок і Студентський союз - місце для зустрічей, навчання, де також можна вступити в братства і т. д

Нюанси:

У той час, поки ваші персонажі знаходяться в студ.містечку, до них не можуть приїхати в гості рідні / друзі з рідного міста, також як і ваші Сіми не можуть відлучитися на пару днів додому.
Старіння на час навчання відключається, так що літні Сіми-студенти не можуть померти на території студ.городка.
Життя в основному місті замре (за аналогією з подорожами в аддоні WA).
Якщо у вас встановлений аддон «Пори року», погода буде мінятися.
Університетське містечко можна змінювати в режимі зміни міста.
Якщо обоє батьків виїжджають вчитися, то з їх дітьми залишається няня.
Шлюбів і вагітності в студ.місті не буде.
Ваш сім не зможе повернутися додому разом в новими друзями, але як тільки він добереться до будинку і розпакує речі, він зможе подзвонити своєму другові і запросити його в гості.


 
Elven_QueenДата: Неділя, 17.03.2013, 18:14 | Сообщение # 2
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 39
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
Містечко сподобалось. але лоти дуже розкидані, поселила свою першу студентку в гуртожиток змішаного типу. найближче до корпусів універу. бо не хочу тратити купу часу на добирання з дому до центру.
 
OstWentДата: Неділя, 17.03.2013, 18:49 | Сообщение # 3
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Elven_Queen,  так, погоджуюсь! Можна навіть сказати що місто недороблене.
 
MeNLiДата: Неділя, 17.03.2013, 20:49 | Сообщение # 4
Поважна людина
Группа: Адміністратори
Сообщений: 181
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Мені воно не подобається, я люблю яскраві і кольорові, а воно яке болотно-сіре...
 
МиколаДата: Понеділок, 18.03.2013, 11:08 | Сообщение # 5
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 14
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
якщо чесно то: чекав що місто буде якимось молідіжнишим чи що?)) місто якесь як сказала MeNLi 
болотно-сіре і невиразне(((
 
Elven_QueenДата: Понеділок, 18.03.2013, 15:15 | Сообщение # 6
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 39
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
а мені спокійні тони навпаки подобаються, таке місто гарно виглядає в будь-яку пору року. Але воно якесь напівпорожнє, на околицях взагалі жахливо безлюдно. та й берег моря нудний. У приморських містаж на узбережжі так не буває - там і пристані, і пляжі, і набережні. Це так само, як у Мунлайт Фолз - гарна природа, я планування ніяке.
 
МиколаДата: Понеділок, 18.03.2013, 15:37 | Сообщение # 7
Знайомство з форумом
Группа: Користувачі
Сообщений: 14
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Elven_Queen)
а мені спокійні тони навпаки подобаються, таке місто гарно виглядає в будь-яку пору року
Так мені теж так подобається, але це ж СТУДЕНЬСКЕ МІСЕЧКО як там може бути тихо, спокійно і нудно dry . Для таких місць хочеться білше велселощів і барв, а не сірих кольорів як в будинку пристарілих.
П.С. все вище сказане ІМХО)
 
Elven_QueenДата: Понеділок, 01.04.2013, 22:30 | Сообщение # 8
Гравець Sims 3
Группа: Перевірені
Сообщений: 39
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата (Микола)
Для таких місць хочеться білше велселощів і барв, а не сірих кольорів як в будинку пристарілих.
А, під "спокійними тонами" я мала на увазі природу містечка, а що стосується дизайну будівель всередині і ззовні. то згідна - все якесь сірувато-коричнево-одноманітне, я, як мені здається, щось радянське трохи є (в сучасних будівлях). Кафешки, боулінг-клуб, спортзал. та інші подібні заклади можна було якось і веселіше оформити, це точно. ЕАшні заклади для розваг майже завжди нудні.
 
Форум » The Sims 3 » The Sims 3 University Life / Сімс 3 Студентське Життя » Місто
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz