[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Abava  
Форум » The Sims 3 » Моди для "The Sims 3" » Як встановити моди (Також інформація про їх оновлення)
Як встановити моди
AbavaДата: Субота, 09.02.2013, 15:01 | Сообщение # 1
Фан Sims 3
Группа: Адміністратори
Сообщений: 127
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Всі моди мають формат .package
Інформацію про встановлення цих файлів можете прочитати в ЦІЙ ТЕМІ

Після оновлення гри до останньої версії (новий аддон, каталог) не поспішайте запускати гру зі старими модами. Видаліть всі старі моди до їх оновлення та перевірки сумісності з новим аддоном чи каталогом.
Сумісність та конфліктність модів перевіряється за допомогою програми Доступно тільки для користувачів

Коли ви додали новий мод (або його видалили),щоб оновились дані, перед першим запуском гри потрібно видалити файл scriptCache.package (він знаходиться: Мої документи\Electronic Arts\The Sims 3)

УВАГА! Моди від Nraas не можна ставити в кореневу папку гри та за допомогою програми Install Helper Monkey та інших, які встановлюють файли .package до кореневої папки гри.
Вони повинні бути розміщені:МоїДокументы\Electronic Arts\The Sims 3\Mods\Packages\ на диску С.
 
OstWentДата: П`ятниця, 15.03.2013, 08:08 | Сообщение # 2
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Abava,  можеш підготувати невеличку але змістовку статтю про додавання моду. А то я читаю, читаю... нічого не розумію..
 
AbavaДата: Субота, 16.03.2013, 12:42 | Сообщение # 3
Фан Sims 3
Группа: Адміністратори
Сообщений: 127
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Юра, Звісно зроблю. Відредагую перше повідомлення цієї теми та "Як додати моди до гри". Спробую створити в картинках на крок за кроком.

 
OstWentДата: Субота, 16.03.2013, 13:19 | Сообщение # 4
Vip персона
Группа: Адміністратори
Сообщений: 304
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Abava, буду вдячний і думаю не один я.
 
Форум » The Sims 3 » Моди для "The Sims 3" » Як встановити моди (Також інформація про їх оновлення)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright © 2010 MVCreative - Хостинг від uCoz